Hakkımızda

Tüm hizmetlerini ücretsiz olarak sizlere sunan ilangidiyor.com, henüz yeni bir platform olmasına rağmen, hem alıcıya hem satıcıya en iyi pazaryeri imkanı sunmakta ve sunduğu hizmetleri tamamen ücretsiz sağlamaktadır. Hızlı, güvenilir ve kullanışlı bir arayüz ile Türkiye’nin en büyük online ticaret ve ilan pazarı olmayı hedefleyen ilangidiyor.com, bu yolda çalışmalarını hız kesmeden devam ettirmektedir.


Başta Emlak ve Vasıta olmak üzere birçok kategoride ücretsiz hizmet sunan  ilangidiyor.com, satmak yada almak istediğiniz tüm ürün grupları hakkında sürekli incelemeler yapmakta ve bu incelemeleri güncel olarak web sayfasında kullanıcılarına sunmaktadır.


İlangidiyor.com çalışanları, sürekli yenilenen bir dünyada yaşadığımızın farkında olup, bu yenilikleri takip ederek siz kullanıcılarına kaliteli ve kullanışlı bir şekilde yayınlamayı hedeflemiş, çalışmalarıyla siz değerli kullanıcılarının en üst düzeyde memnuniyetini sağlamayı kendisine ilke edinmiştir.


Uzun yıllar boyunca ticaret ve online işlem hizmetleri vermiş, görevini severek yerine getiren ekibiyle, sağlam altyapı, güncel ve kullanıcı odaklı hizmet anlayışı ile kullanıcılarının ticari hedeflerine ulaşmalarına aracılık etmekte ve bu niteliği aktif tutabilmek için tüm gücüyle çalışmaya devam etmektedir.


Bizlere destek verdiğiniz için teşekkür ederiz.