İlan Verme Kuralları

Kurallar:
-    Öncelikle alacağınız her ne olursa olsun, görmeden, incelemeden ve hakkında detaylı bilgi edinmeden asla ücretini vermeyiniz ve kaparo göndermeyiniz.
-    Unutmayınız ki ilangidiyor.com’da bulunan tüm ilanlar, üye olan kullanıcıların girdiği ilanlar olup, tüm bilgi ve resimlerin doğruluğunu araştırmamız mümkün değildir. Bu bakımdan satıcı ile yaptığınız iş ve işlemler sizin aranızda olup sitemiz tarafından hiçbir müdahale ve sorumluluk bulunmamaktadır.
-    Girilen tüm bilgiler o ilana ait olmalı, resimler ilanın resmi olmalıdır. Açıklamada herhangi bir web site ismi yada mail adresi girilmemelidir.
-    Aynı ilan farklı resimlerle de olsa tekrar eklenemez.
-    Eklenen ilan mal sahibi tarafından yada onayı alınarak eklenmelidir. Bu durum tamamı ile ilan ekleyen kişinin sorumluluğu altındadır.
-    Kategorisi dışında eklenen ilanlar, topluma zararlı olabileceği yada yaş sınırı gerektiren bazı ilanlar yöneticiler tarafından uygun görülmediği durumlarda silinir.


Yukarıdaki belirtilen durumlardan dolayı gönderilen ilanlar onaylanmadan silinebilir ve hatta ilan veren üyelik dondurulabilir veya silinebilir. İlanla ilgili girilen tüm bilgiler ilan sahibinin sorumluluğu altındadır.