Mağaza Açma Şartları

Web sayfamız üzerinde mağaza açmak istiyorsanız öncelikle kurumsal üyeliğe sahip olmanız gerekmektedir. Kurumsal Üyelik için sayfamızın üzerinde bulunan üye ol butonuna tıklayarak, Üyelik tipi seçeneğini Kurumsal Üyelik olarak belirledikten sonra diğer adımları takip edip, üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Firmanıza özel Mağaza açmak isteyen kişiler Kullanım Koşulları, Üyelik Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası’nı kabul etmek zorundadır ve her mağaza sahibi bu koşulları kabul etmiş sayılmaktadır. Bütün bu koşul, sözleşme yada kurallar çerçevesinde sunulan şartlara uymayı taahhüt eden kişi yada firmalar mağaza açma hakkına sahip olabilir.

Mağazasını oluşturan ürün veya hizmet sahipleri, müşteri potansiyelini arttırarak, sundukları hizmet veya ürünlerin daha geniş hedef kitlelere ulaşmasını sağlar. Bununla birlikte, kar oranlarını da artırma imkanı yakalar. Herhangi bir zaman yahut mekan engeli olmadan, açmış olduğunuz mağazanızda yer alan ürünleri birçok farklı şehir yada bölgede farklı kullanıcılara sunma ve tanıtma imkanı sağlar. Mağaza açmak isteyen kişiler ilangidiyor.com’a üye olabilir ya da web sitemizde yer alan iletişim adreslerden bizimle iletişime geçebilir.

Şuan bilindiği üzere web sayfamız tamamen ücretsiz hizmet vermektedir. Bu sebeptendir ki mağaza paketi bulunmamakta ve tüm işlemler ücretsiz durumdadır.