Sık Sorulan Sorular

Nasıl Üye Olabilirim?
Sayfa sağ başında bulunan Üye Ol linkine tıklayarak ücretsiz üye olabilirsiniz.
Neden Üye Olmalıyım?
Ücretsiz ilan vermek, dikkatinizi çeken ilanı takip etmek, istediğiniz ilanın sahibiyle iletişime geçmek, size özel kampanyalardan yararlanmak için üye olmanız gerekir.
Üye Olurken Nelere Dikkat Etmeliyim?
Üye olurken istenen tüm bilgileri eksiksiz doldurmalısınız. E-posta adresiniz sürekli olarak kullandığınız bir adres olmalı. Tüm önemli işlemler için bu adrese bilgiler gönderiyoruz. Üye bilgilerinizi gönderdikten sonra, e-posta adresinize yolladığımız “Üyelik Onaylama” mesajında yer alan “Üyeliğimi Onayla” linkine tıklayarak işlemi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca bireysel üyeliğinizi ticari amaçlarla kullanamazsınız. Kurumsal üyelik için üye kayıt sayfasının başında bulunan seçim alanından Kurumsal Üyelik seçeneğini seçmelisiniz.

Üyelik Onay E-postası Gelmedi, Ne Yapmalıyım?
E-mail adresinizi yanlış yazmış olabilirsiniz veya onay e-postası “spam” (gereksiz posta) klasörüne düşmüş olabilir. Eğer hala sorun devam ediyorsa girdiğiniz eposta adresi sorunludur ve lütfen farklı bir e-mail adresi girmeyi deneyiniz.
Nasıl İlan Verebilirim?
İlan verebilmek için, üye girişi yaptıktan sonra sayfasının üstünde bulunan ücretsiz ilan ver butonuna tıklamanız yeterlidir. İlanınız için en uygun kategorileri belirledikten sonra ‘Devam et’ linkini takip ederek diğer bilgileri girebilirsiniz. Gönderdiğiniz ilan, kontrol edildikten sonra en geç 4 saat içinde onaylanıp onaylanmadığı, üyelik bilgilerinizdeki cep telefonuna ve mail adresine bilgi gönderilecektir. İlangidiyor.com’a toplam 5 ilan verebilirsiniz ve her ilanlar ayrı kategoride bulunması gerekmektedir.